ФОРТУНА ГРУП ЛТД -

Єдиний офіційний дилер
HONDA в Одесі з 1997 року
(048) 788 22 72
Тест драйв
Запчастини
Зворотній зв'язок
Техніка з пробігом

The Power of Dreams – Сила мрій!

The Power of Dreams – Сила мрій!

The Power of Dreams – Сила мрій!
Це гасло компанії Honda та життєве кредо чоловіка, що пройшов шлях від автомеханіка до засновника компанії-гіганта - Соічіро Хонди. І ми цінуємо людей, які так само вірять у свої мрії та втілюють їх у реальність. 
Тому хочемо познайомити Вас з таким же «мрійником», який із 2018 року є Бренд-Амбасадором Honda в Україні – Валерієм Кришнем. 
Завдяки своїй сміливості Валерій зміг полишити одноманітний побут та роботу у банку заради втілення своєї зухвалої юнацької мрії - навколосвітньої подорожі на мотоциклі.


Залучившись підтримкою партнерів та близьких, Валерій у 2010 році розпочав свою подорож навколо світу «Dreams Come True» (українською - «Мрії Збуваються») на мотоциклі Honda Africa Twin 750. За 307 днів він подолав 63 000 км. та проїхав 28 країн світу за маршрутом:
Україна - Росія - Казахстан - Росія - Корея - США - Мексика - Гватемала - Гондурас - Нікарагуа - Коста Рика - Панама - Колумбія - Еквадор - Перу - Болівія - Чилі - Аргентина - Парагвай - Бразилія - Португалія - Іспанія - Італія - Франція - Австрія - Німеччина - Австрія - Словаччина - Хорватія - Боснія і Герцеговина - Хорватія - Угорщина - Україна. 

Валерій Кришень став першим українським мотомандрівником, який здійснив наодинці навколосвітню подорож. Тоді свою мандрівку він присвятив 20-річчю Незалежності України. І саме зараз, коли Україна святкує 30-річчя своєї Незалежності, є добрий привід згадати добрі справи таких видатних її громадян.

Пригоди, емоції та думки, які йому довелось пережити у подорожі, Валерій описав у своїй книзі «Проїду світ». 
Сьогодні Валерій Кришень є головою комісії по мототуризму при Федераціїмотоциклетного спорту України, засновником власної школи мототуризму та обличчям мотоциклетної Honda в Україні. Ми раді тому, що свого часу Валерій Кришень обрав легендарну надійність Honda в мотоциклі Honda Africa Twin 750 для своєї навколосвітньої подорожі і впевнені, що саме цей байк допоміг йому втілити свою мрію у життя. Показово, що за всю цю подорож не сталося жодної поломки мотоцикла. Наразі цей легендарний мотоцикл можна побачити в салоні дилера Honda «Юме Авто Центр», що у м. Вишневому коло Києва. Запрошуємо всіх, кому цікаво, подивитися на цю «живу легенду». Рік випуску мотоцикла – 1998, загальний пробіг на сьогодні - 200 000 км, в навколосвітню подорож виїжджав з пробігом 70 000 км. Двигун мотоцикла разом із зчепленням досі не зазнавав жодного ремонту, так само як і задня 
підвіска. Мотоцикл стоїть на «рідних» колесних дисках, сальники передньої вилки були замінені на 150 000 км. Ото таке.

Твоя Honda.
Твоя впевненість.


Чекаємо Вас в нашому автоцентрі за адресою:
м. Одеса, вул. Радісна, 2 / 4А
(В'їзд з боку вул. Святослава Ріхтера, колишня вул. Щорса)
Записатися на сервіс або отримати додаткову інформацію Ви можете за телефоном: (048) 788-22-72
або заповнивши заявку на сайті і ми Вам самі зателефонуємо!
Ваш дилер HONDA в Одесі
ТОВ «ФОРТУНА ГРУП ЛТД»
16.09.2021
Замовити запчастини
* - Обов'язкові поля
Замовити тестдрайв
* - Обов'язкові поля
Замовити зворотній зв'язок
* - Обов'язкові поля
Підписка на розсилку
* - Обов'язкові поля
Замовити товар
* - Обов'язкові поля